Tepebaşı Kirpik Lifting
Tepebaşı Kirpik Lifting

Tepebaşı Kirpik Lifting

 

Özellikle son yıllarda estetik alanında birçok kavram estetik literatüre girdi. Bunlardan bir tanesi estetik konusunda yeni nesil kalıcı makyaj olan kirpik Lifting uygulamasıdır. Bugün birçok güzellik ve estetik merkezlerinde uygulanan kirpik Lifting özellikle kadınların ilgi odağı durumundadır. Kirpik lifting nedir sorusu büyük çoğunluk tarafından sorulan bir sorudur.

 

Kirpik Lifting kirpikleri uzun vadede daha dolgun, daha uzun, daha hacimli görünmesini sağlayan bir işlemdir. Kirpik Lifting uygulamasında organik ve doğal maddeler kullanılır. Göz sağlığı açısından hiçbir sakıncası olmadığı kanıtlanmıştır. Kirpik Lifting uygulaması uzun süre kullanılabilecek kalıcı bir makyajdır. Kullanıldığı süre içinde dökülme veya herhangi bir deformasyon oluşmaz.

 

Kirpik Lifting nedir? Bu uygulama seyrek, hacimsiz ve az kirpikli kişilere uygulanır. Dolgun kirpik makyaj yapmadan da son derece göz alıcı görünür. Bu nedenle kirpik Lifting uygulaması sonrasında makyaja dahi ihtiyaç duyulmaz. Kirpik Lifting uygulaması kirpiklerin hacmi ve uzunluğuna göre pet yapıştırılarak uygulanır. Ardından kirpikler tek tek ayrılır ve cımbızla göz kapağına yapıştırılır. Yapıştırıldıktan sonra bakım ürünü sürülerek belli bir süre beklenir. Beklemenin ardından kullanılan pedler çıkarılarak özel bakım ürünü sürülür.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014